Sakarya 7/24 Yol Yardım
Sakarya 7/24 Yol Yardım

Sakarya 7/24 Yol Yardım

 

Atrışba Oto Kurtarma olarak; firmamız sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile verdiğimiz hizmetlerle değer yaratan bir firma olmak ve yüksek standartlı, kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.Firmamız her türlü araç arızalarınızda veya araç transferlerinizde size en iyi hizmeti vermektedir.

 

    

 

Özellikle son 10 yıldır otomotiv sektöründe yaşanan canlanma trafikte de kendini gözle görülür ve hissedilir bir hale getirmiştir. Bu durum ister istemez araç sürücüleri için can sıkıcı bir hale dönüşebilmektedir. Bunun için çeşitli firmalar trafikte oluşabilecek kötü durum senaryolarına ilişkin yazılımlar ya da farklı çözümle sunmayı hedeflemektedir.

 

Özellikle kullanıcıların tercih etmiş oldukları akıllı telefonları da göz önünde bulundurarak daha hızlı hizmet almalarına yönelik olarak uygulamalar geliştirmeyi tercih ediyoruz. Kaza ya da araç arızası gibi durumlarda sizlere daha hızlı çözüm üretebilmek için sürekli yenilenen ve gelişen bir altyapıya sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

        

 

Bazı sürücüler trafiğe çıkmadan tedbirlerini önceden almak isterler. Bazıları ise bunu aylar ya da yıllar öncesinden hazır bir şekilde ellerinde tutmak isterler. Firma olarak Yol Yardımı hizmeti almak için herhangi bir şekilde farklı alternatifleri aramanıza gerek kalmadan günün herhangi bir anında çağrı merkezimizi arayarak bu hizmeti talep etmenize olanak sağlıyor. İletişim:  0532 344 59 90 - 0535 646 60 66 - 0553 689 54 12  Atrışba Oto Kurtarma olarak bir telefon kadar yakınız.

 


Sakarya Yol Yardım

 

Sakarya 7/24 Yol Yardım

 

Sakarya Acil Yol Yardım

 

Sakarya Uygun Fiyatlı Yol Yardım

 

Sakarya Oto Yol Yardım

 

Sakarya 7/24 Oto Kurtarıcı

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014